top of page

O Dilerach Biznesu

Dilerzy Biznesu to nowa, uzależniająca seria podcastów, poświęconych tematyce biznesowej, odnoszeniu sukcesu oraz budowaniu kariery.

 

Dilerzy Biznesu, czyli Diler Marek – Marek Kołodziejczyk i Diler Irek – Ireneusz Osiński systematycznie aplikują pożądaną dawkę niezbędnej wiedzy, która naprowadzi wszystkich słuchaczy na właściwą ścieżkę do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

 

Dilerzy Biznesu inspirują i motywują do działania, a podsuwane przez nich narzędzia korzystnie wpływają na rozwój osobisty i zwiększają szansę na odniesienie upragnionego sukcesu!

Ireneusz Osiński

Diler Irek

Uzależniony od dobrych praktyk. Swoje biznesowe dilowanie rozpoczął w epoce analogowej handlując kasetami VHS na trójmiejskich rynkach. Prowadził firmę archiwistyczną, a po zmianie koniunktury trafił do telewizji. Był prezenterem w pirackiej telewizji, kierownikiem produkcji w innej, a następnie szefem oddziału dwóch kanałów telewizji kablowej.

 

Rozochocony sukcesami został samodzielnym i niezależnym producentem telewizyjnym i... zaraz po tym po raz pierwszy zbankrutował. Dzięki temu rozpoczął ponad dziesięcioletnią przygodę z korporacjami zakończoną, już jako dyrektor sprzedaży na Polskę, rzuceniem papierami i powrotem do własnych biznesów.

 

Następne co zrobił, to całkowicie rozłożył na łopatki założoną przez siebie spółkę, tracąc przy tej okazji grubo ponad pół miliona złotych. Obecnie trochę się uspokoił, ale nadal diluje. Jest właścicielem kilku marek i portali, ma firmę szkoleniowo-coachingową, zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną oraz prowadzi fundację.

 

Z wykształcenia jest psychologiem, a na dobitkę skończył jeszcze łódzką szkołę filmową. Przy tym wszystkim ciągle pozostaje niepoprawnym optymistą.

Marek Kołodziejczyk

Diler Marek

Poszukiwacz nowych biznesowych narkotyków. Dilerem został w wieku 7 lat, gdzie wraz z kolegą otworzyli wakacyjne stoisko ze słonecznikami. W latach szkoły podstawowej zajmował się handlem, zmieniały się jedynie produkty do tego stopnia, że przed jej ukończeniem został właścicielem osiedlowej sieci internetowej oraz największym dilerem płytami CD w dzielnicy. Posiadając stały przychód pasywny przed ukończeniem szkoły podstawowej, został pośrednikiem pracy.

 

Umiejętności z zakresu informatyki, pozwoliły mu zdobyć, w trakcie nauki w technikum, kolejne źródło dochodu. Odpowiadając na zapotrzebowanie i niszę rynku, zajął się grafiką komputerową, przyjmując wszelkiej maści zlecenia. Czas studiów był czasem posuchy biznesowej, poświęcając się w pełni nauce i aktywności akademickiej ukończył socjologię, psychologię oraz doradztwo zawodowe, co zakończyło się pracą na trójmiejskiej uczelni w roli doradcy zawodowego, szkolącego studentów z podstaw biznesu.

 

Doświadczenie zdobyte w marketingu sieciowym oraz wcześniejsze doświadczenia, doprowadziły do powstania klasycznego biznesu. Obecnie współwłaściciel firmy GIT Group, największej firmy w Europie, zajmującej się Parkour dla dzieci.

Polecane

mecenasi dilerów biznesu

Newsletter

Bądź na bieżąco

bottom of page